Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Dergi | Kurumsal Yayıncılık | Kurumsal Gazete | Kurumsal Kitap | Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Dergİler

Kurumsal ve sektörel markaların temsil edildiği,

toplumsal algının yaratıldığı en etkili iletişim araçlarından biri olan

kurumsal dergileri; Origami Medya içerikten tasarıma,

baskıdan dağıtımına kadar her aşamasını, deneyimli ekibiyle,

organizasyonların hedeflerine uygun şekilde hazırlar.

Moment Expo Dergisi

 

MOMENT EXPO

 

Türkiye’nin ihracatta lokomotif birliklerinden biri olan Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’ne (OAİB) Makine İhracatçıları Birliği (MAİB) aylık yayın organı Moment Expo dergisini 7 yıldır yayımlıyoruz. Yılda 12 sayı çıkan dergi, özel içeriği ile Türk makine sektörünün sesi olmaya devam ediyor. Deneyimli bir ekip tarafından hazırladığımız Moment Expo; haber, röportaj ve araştırmalarıyla her ay sektörün nabzını tutuyor.

Türkonfed kurumsal dergisi

 

 

TÜRKONFEDBİZ

 

24 federasyon ve 186 dernek üzerinden 24.100 iş insanı ve 40 bine yakın şirketin yer aldığı Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun yayını TÜRKONFEDBİZ dergisi ilk kez bizimle hayat buldu. Sıfırıncı sayısından daha belliydi, renkli bir ekonomi yayını olacağı... TÜRKONFED ekibi ile bunu başardık.

Cey Group Kurumsal Yayını

 

 

 

CEY LIFE

 

Ülkemizin lojistik ve limancılık sektörünün önemli oyuncularından Cey Group’un kurumsal iletişim dergisi Cey Life’ı yayımlıyoruz.

 

Horoz Lojistik Kurumsal Yayını

 

 

PENCERE

 

75 yıllık tarihi ile Türk lojistik sektörünün en köklü markalarından biri olan Horoz Lojistik’in dergisi Pencere, bizimle kurum içi yayıncılığın üzerine çıktı. Lifestyle içeriğini güçlendirdiğimiz Pencere dergisi tasarımı ile de çağdaş bir çizgiye ulaştı.

Kurumsal Dergi | Kurumsal Yayıncılık | Kurumsal Gazete | Kurumsal Kitap | Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Dergi | Kurumsal Yayıncılık | Kurumsal Gazete | Kurumsal Kitap | Kurumsal Kimlik Tasarımı
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

POZİTİF ELEKTRİK

 

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan ve dünyanın

en sürdürülebilir 100 global şirketi listesinde 10. sırada yer alan Schneider Elecric’ in satış partnerleriyle iletişimini sürdürdüğü Pozitif Elektrik dergisini üç ayda bir yayımlıyoruz.

Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

 

 

 

 

CK Enerji

 

CK Enerji Yatırım A.Ş. dergisi

 

 

 

 

kW

 

Boğaziçi Elektrik Dağıtım dergisi

TKYD Kurumsal dergi

 

QUARTİER

 

SAİNT-JOSEPH'LİLER DERNEĞİ DERGİSİ

TKYD Kurumsal dergi

 

KURUMSAL YÖNETİM

 

Adillik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkeleri üzerine inşa edilen kurumsal yönetim anlayışının, etki ettiği tüm alanlarda yol gösterici olma misyonuyla hareket eden Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin yayını Kurumsal Yönetim bizimle yola devam ediyor. Yeni tasarım ve içeriği ile güçlenen Kurumsal Yönetim dergisi, bizimle daha da kurumsal bir yayına dönüştü.

İhracatçı Birliği Süreli Yayını

 

 

 

ÇİÇEK VİZYON

 

Süs Bitkileri İhracatçıları Birliği yayın organı Çiçek Vizyon dergisini, Türk süs bitkileri sektörünün iletişim platformu olarak 2 ayda bir yayımlıyoruz.

Yılmaz Makine Kurumsal Dergi

 

 

 

YILMAZ LİNE

 

PCV Alüminyum İşleme Makineleri üretiminde Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Yılmaz Makina’nın dergisi Yılmaz Line bizimle yayın hayatına başladı.

 

 

 

 

 

ARİS GAZETE

 

Ali Raif İlaç Sanayi kurum içi yayını Aris Gazete’ni yayımlıyoruz.

 

Özel Projeler

Prestij projelerin odak noktası, markalara kattığı

ve yarattığı ortak katma değer ile ölçülür.

Origami Medya’nın yayıncılıktaki gücü, kurumlara;

tasarladığı projelere ortak katma değer

yaratmasından geçer. Özel butik ve niş projelere

hayat verir. Kalıcıdır, etkilidir, etkindir...

Makine İhracatçıları Birliği sektörel kitabı

 

MAKİNE HİKAYELERİ 50+

Türk makine sektöründe en az 50 yılı geride bırakmış firmaların, bir evlat büyütmek kadar yorucu, endişe yüklü ama bir o kadar sevinçli, heyecanlı ve gurur verici hikayelerinin anlatıldığı Makine Hikayeleri 50+; 2013 yılının Temmuz ayında ilk baskısı, bir ay sonra da ikinci baskısıyla zaman yolculuğuna devam ediyor.

 

Makine hikayeleri kitabı

 

MAKİNE HİKAYELERİ 50+ 3.KİTAP

Makine Hikayeleri 3. Kitap’ı 2015 yılında yayınladık. Türk makine sektör tarihini belgelediğimiz bu proje ulusal basında da yer buldu. Çeşitli sektörel kitaplarda kaynak olarak gösterildi.

 

 

 

 

Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını
Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını

 

MAKİNE HİKAYELERİ

“Türkiye makine tarihine iz bırakanlar başlığı” ile 2012 yılı Mayıs ayında yayımlanan Makine Hikayeleri serisinin bu ilk kitabı, Türk makine sanayisinin tarihine bir zaman yolculuğuna çıkartıyor. Türk makine tarihinden önemli başarıların ve serüvenlerin anlatıldığı kitap, aynı zamanda o hikayelerin kahramanları olan sanayicilerin, dönemin zor koşullarında neler yaşadıklarına, bugüne getirdikleri asırlık firmalarının başarılarına pencere açıyor.

 

MAKİNE HİKAYELERİ 50+ 2.KİTAP

Türk makine sektöründe 50 yılı geride bırakmış firmaların öyküsü Makine Hikayeleri 50+ 2. Kitap ile devam ediyor. 2014 yılının Ağustos ayında baskısı yapılan kitabın 2015 yılının ilk ayında da ikinci baskısı yapıldı. Makine Hikayeleri 50+ 3. kitap çalışmaları sürüyor.

 

 

 

Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını

 

TÜRK MAKİNE SEKTÖRÜNÜN ÖRGÜTLENME TARİHİ

Türkiye’nin ihracatına önemli katkılar sağlayan Türk makine sektörünün ve örgütlerinin dünden bugüne tarihini anlatan kitap 2014 yılının Şubat ayında yayımlandı. Türk makine sektörüne katkı sağlayan sivil toplum ve meslek örgütlenmesinin tarihini anlatan kitap da sektörün aldığı yolu göstermesi açısından örnek çalışma sayılıyor.

Sektörel dergi almanakları

 

ALMANAKLAR

Makine İhracatçıları Birliği ve Süs Bitkileri İhracatçıları Birliği için almanaklar hazırlıyoruz. Sektörlerin bir yıl içinde gerçekleştirdiği tanıtım ve pazarlama alanındaki faaliyetlerine odaklanan almanaklar, sektörel dergi tarzıyla, sektör profesyonellerine ve sektöre ilgi duyanlara hitap ediyor.

 

 

 

 

Türkiyenin makine sektörünün kitabı

 

TÜRK MAKİNA SANAYİİ

Türk makine sanayisinin duayen isimlerinden Arslan Bekir Sanır tarafından kaleme alınan Türk Makina Sanayii kitabı, çıkış noktasını Orta Asya ve dönemin Anadolu coğrafyasında yaşanan gelişmelere kadar götüren önemli çalışmalardan biri. Özel tasarımı ile tüm yayın hazırlık faaliyetleri ajansımız tarafından yapılan kitap, Makine Tanıtım Grubu’nun (MTG) sponsorluğunda 2015 yılının Mart ayında yayımlandı.

 

Makine Hikayeleri kitabı

 

MAKİNE HİKAYELERİ 50+ 4.KİTAP

2016 sonunda yayımladık.

 

 

 

 

Makine sektörü yayını

 

DOĞADAN DÜŞÜNME ARAÇLARI

Kusursuz bir mekanik düzeni işaret eden doğadan örneklerle makine ve mekanik sistemlerin çalışması, öğretici bir üslup ve tasarımla ele alınan Doğadan Düşünme Araçları kitabı, ilköğretim ve teknik liselerde kolaylıkla okunacak bir anlatım diliyle de ilgi gördü.

 

 

 

 

 

Kurumsal yayın

 

YASED BÖLGESEL GÜÇ MERKEZİ RAPORU

Türkiye’nin bölgesinde bir güç merkezi olması yolunda yapılması gerekenleri anlatan rapor, araştırma sonuçları, istatistiki verileri ve analizleri ile YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği için hazırlandı.

Seramik sektörü kurumsal yayını
Kurumsal Kitap

 

MAİB 10. YIL KİTABI

Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek birlik olan Makine İhracatçıları Birliği’nin (MAİB) 10 yıllık tarihçesini ele alan çalışma, birliğin nereden nereye geldiğini görsel bir dille anlatıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

TURKISH CERAMICS KATALOĞU

Türk seramiklerinin kurumsal markası olan ve Türkiye Seramik Tanıtım Grubu’nun tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılan Turkish Ceramics markasının Erbil Fuarı’na katıldığı katalog çalışması, Arapça basılıp yayımlandı. Katalog, fuara katılan firmaların ürün tanıtımlarının yer aldığı özel bir çalışmaydı.

 

 

Kurumsal Dergi

 

POMSAD VE CEIR YAYINLARI

Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği’nin (POMSAD) katalog ve e-bültenleri ile Avrupa Vana Sanayicileri Derneği (CEIR) gazetesini hazırlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

Turkish flowers kurumsal kitap

 

TURKİSH FLOWERS

Türk süs bitkileri sektörünün yurt dışı fuarlarda tanıtımı için hazırladığımız “Turhish Flowers” broşürleri.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurumsal Kitap
Turkish flowers kurumsal kitap

 

TURKİSH FLOWERS

Türk süs bitkileri sektörünün yurt dışı fuarlarda tanıtımı için hazırladığımız “Turhish Flowers” broşürleri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKİYE İMSAD 30 YILIN ÖYKÜSÜ

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (Türkiye İMSAD) kurulduğu 1984 yılından bugünlere uzanan yolculuğunu anlatıyor.

 

Kurumsal Kİmlİk Çalışmaları

Kurumların da aynı insanlar gibi iç dünyaları,

bir de dışarıdan görünüşleri vardır.

Origami Medya yıllara dayanan birikimiyle,

kurumsal kimliğinizin dışarıdaki görsel yansımasını,

sizin ihtiyaçlarınıza uygun “özel kesim” tasarımlarla

zenginleştirir.

Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın ve kurumsal kimliğinizin yazılı basında

yaratacağı doğru ve etkili algıyı, tasarım dili ile

yansıtmak için “bilgi-fikir” yolunu kullanan

Origami Medya, sözün yaratacağı “artı değeri”

görsel bir üslup ile birleştirir. Doğru mecraları,

doğru reklam dili ile markanıza bağlar.

Sunum ve rapor dosyalarınızı, kurumunuza özel,

“butik” çalışmalarla zenginleştiren Origami Medya,

özel tasarım programları ile dinamik ve etkili rapor

ve sunumlar yapabilmenizi sağlar. Sadece rapor ve

sunum hazırlamakla kalmaz, doğru hedefe

ulaşmasını sağlayacak iletişim dilini de etkili

kullanmanız için çalışır.

 

Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı

(212) 252 87 76-77

info@origamimedya.com

Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı

Mecidiyeköy Mah. Atakan Sok. No:6/7

Mecidiyeköy

Şişli / İstanbul

Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Horoz Lojistik Kurumsal Yayını
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
TKYD Kurumsal dergi
İhracatçı Birliği Süreli Yayını
Yılmaz Makine Kurumsal Dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Moment Expo Dergisi
Türkonfed kurumsal dergisi
Horoz Lojistik Kurumsal Yayını
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
TKYD Kurumsal dergi
İhracatçı Birliği Süreli Yayını
Yılmaz Makine Kurumsal Dergi
Makine İhracatçıları Birliği sektörel kitabı
Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını
Makine hikayeleri kitabı
Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını
Makine İhracatçıları Birliği sektörel yayını
Makine Hikayeleri kitabı
Sektörel dergi almanakları
Türkiyenin makine sektörünün kitabı
Makine sektörü yayını
Seramik sektörü kurumsal yayını
Kurumsal yayın
Kurumsal Kitap
Kurumsal Dergi
Kurumsal Kitap
Turkish flowers kurumsal kitap
Turkish flowers kurumsal kitap
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Dergi | Kurumsal Yayıncılık | Kurumsal Gazete | Kurumsal Kitap | Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Moment Expo Dergisi
Türkonfed kurumsal dergisi
Horoz Lojistik Kurumsal Yayını
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
TKYD Kurumsal dergi
İhracatçı Birliği Süreli Yayını
Yılmaz Makine Kurumsal Dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Moment Expo Dergisi
Türkonfed kurumsal dergisi
Horoz Lojistik Kurumsal Yayını
Cey Group Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını
Schneider Electric Kurumsal Yayını

 

 

 

KADOLIFE

 

Bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200, dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan Kadooğlu Holding’in kurumsal dergisi KodoLife yayın hayatına bizimle devam ediyor.

TKYD Kurumsal dergi
TKYD Kurumsal dergi
İhracatçı Birliği Süreli Yayını
Yılmaz Makine Kurumsal Dergi
Makine Hikayeleri kitabı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı Kurumsal Yayın Kurumsal Dergi Kurumsal Kitap Kurumsal Yayıncılık Kurumsal Gazete Kurumsal Kimlik Tasarımı